30 okt


 Wij beginnen terug te schaken vanaf 25/09/2021 in Bar l'O op Antwerpen Linkeroever.

 Vanaf 14:00 uur kan je hier zaterdags terecht voor je wekelijkse potje "schaak".



Zaterdag 30 oktober: schaken olv Chris Denekens


Nu zaterdag weer een lekker potje schaken op Antwerpen Linkeroever, in ons vast lokaal BAR L'O!

Opgelet echter: wegens werken aan de tramsporen en de verbinding ivm Oosterweel rijdt er dit weekend geen openbaar vervoer op Linkeroever.

We hebben daarom een shuttle ingelegd vanaf de P+R te Melsele. Vanaf 13:30 vertrekt er een shuttle naar het speellokaal.

Gelieve daags vooraf telefonisch of per mail aan te melden op +32 (0)477 200 906 of cassimon@skynet.be

S'avonds brengt de shuttle je terug naar de P+R. Veel schaakplezier!

Op deze regenachtige dag zonder openbaar vervoer op Linkeroever en veel miserie om aan onze speellocatie te raken wegens de werken aan de tramlijnen, de afgesloten doorweg naar Zwijndrecht en de daardoor stilstaande files, kwamen toch nog 11 schakers opdagen voor onze wekelijkse schaaknamiddag met weer een nieuwe schaker welke we nog niet gezien hadden: Bob van Club 64 uit Beveren.

Veel animo en reuze speelplezier met lekkere kwaliteitszeepaardjes van het gekende Guylian dit keer als verwelkoming!

uitslagen en rangschikking




1 ste ronde




2de ronde




3de ronde



Hugo

1-0

Raoul


Chris

1-0

Hugo


Hugo

1-0

Ben

an

0-1

Chris


Ben

0-1

Jan


Raoul

0-1

hris

Bob

0-1

Ben


Frans

1-0

Bob


Jan

1/2-1/2

Frans

Rudi

0-1

Frans


Bert

1-0

Rudi


Bob

0-1

Bert

Camille

0-1

Bert


Xavier

1-0

Camille


Rudi

0-1

Xavier

Xavier

1-0

Bye


Raoul

1-0

Bye


Camille

1-0

Bye












4de ronde




5de ronde




6de ronde



Frans

1-0

Hugo


Hugo

0-1

Bert


Xavier

1-0

Hugo

Ben

1-0

Raoul


Raoul

0-1

Frans


Bert

1-0

Raoul

Bert

1-0

Jan


Chris

0-1

Ben


Frans

0-1

Chris

Xavier

0-1

Bob


Jan

0-1

Xavier


Camille

1-0

Jan

Camille

1-0

Rudi


Bob

0-1

Camille


Rudi

1-0

Bob

Chris

1-0

Bye


Rudi

1-0

Bye


Ben

1-0

Bye












7de ronde




8ste ronde




9de ronde



Hugo

0-1

Camille


Rudi

1-0

Hugo


Hugo

1/2-1/2

Bob

Raoul

0-1

Xavier


Camille

1-0

Raoul


Raoul

0-1

Rudi

Chris

0-1

Bert


Xavier

1-0

Chris


Chris

0-1

Camille

Ben

1-0

Frans


Bert

1-0

Ben


Ben

0-1

Xavier

Jan

0-1

Rudi


Bob

0-1

Jan


Frans

0-1

Bert

Bob

1-0

Bye


Frans

1-0

Bye


Jan

1-0

Bye












10de ronde




11de ronde







Jan

0-1

Hugo


Raoul

0-1

Jan





Bob

1-0

Raoul


Chris

0-1

Bob





Rudi

1-0

Chris


Ben

1-0

Rudi





Camille

1-0

Ben


Frans

1-0

Camille





Xavier

1-0

Frans


Bert

1/2-1/2

Xavier





Bert

1-0

Bye


Hugo

1-0

Bye





Klassement




1

Bert De Backer

11

10,5

Xavier Castille

11

10,5

3

Camille Cop

11

8,0

4

Chris Denekens

11

7,0

5

Frans Van Mullem

11

6,5

6

Rudi Rosseel

11

6,0

7

Ben Van Gils

11

5,0

8

Jan Verellen

11

4,5

Hugo Cassimon

11

4,5

10

Bob Minnaert

11

2,5

11

Raoul Heyndrickx

11

1,5